Postaráme se o vaši společnou TV anténu.

I o přechod na DVB-T2

Pro bytové domy a administrativní budovy je společná televizní anténa (STA) nejčastější a nejvýhodnější variantou. Každá z domácností pomocí rozvodů STA přijímá signál ze společné televizní antény, kde nechybí aktivní zesilovací prvky pro bezproblémové šíření signálu rozvodem STA. Je schopná přijímat jak pozemní digitální vysílání (DVB-T/T2 anténa), tak i satelitní vysílání (DVB-S/S2 satelit). Nabízíme prodej společné TV antény, montáž antény, servis a také opravy.

Doplníme vaši anténu pro DVB-T/T2

V současné době nabízíme úpravu společných TV antén, z důvodu přechodu z DVB-T na DVB-T2  vysílání. Jedná se o nový standard pozemního vysílání, který nabízí mimořádně vysoké rozlišení, ostřejší obraz, dokonalejší barvy a také úsporu energie i kmitočtů – díky tomuto standardu  je možné přenášet více programů na 1 kanálu či doplňkové služby, jako např. HbbTV, interaktivní TV ve spojení s internetem.

Proč je doplnění nutné?

Společné televizní antény novou vysílací síť automaticky nezachytí, je potřeba ji upravit – doplnit o nové kanálové zesilovače. A o to se postaráme! Neztrácejte čas – současné vysílání DVB-T již brzy skončí!

Hledáte řešení pro nový bytový dům?

Stavíte nový bytový dům? Postaráme se o instalaci vaší TV antény. A samotnou montáží to nekončí, nabízíme také servisní práce. V rámci servisní smlouvy vás nenecháme v případě havárie ve štychu a bez televizního signálu ani o víkendu.

Moderní STA antény se postarají o přímý rozvod digitálního pozemního DVB-T/T2 signálu, o úpravu vysílaného signálu DVB-T pro optimální šíření rozvodem STA a také o přímý rozvod satelitního DVB-S/S2 signálu. Pomocí společné antény můžete také přijímat rozhlasová FM pásma anebo sledovat obraz z bezpečnostních kamer, což využijete zejména pro komerční účely.

Chci vědět víc

Co vše pro vás uděláme?

Pro bytové domy, hotely, administrativní budovy či zdravotnická zařízení nabízíme:

  • Návrh anténního systému společné TV antény
  • Instalaci společné TV antény
  • Rekonstrukce společné TV antény
  • Digitalizace společné TV antény
  • Kvalitní záruční servis
  • Pozáruční servis formou servisní smlouvy
  • Servisní služby na již instalované systémy

Nechte si od nás postavit či doplnit společnou televizní anténu A všechny tyto kanály máte zdarma

 

čt 1 čt 2 čt 4 čt 24 čt art čt :D Nova Nova Cinema Prima Prima Cool Prima Love Prima Zoom Barrandov Óčko Óčko Gold Tv Šlágr Barrandov Kino Barrandov Plus Fanda Smíchov Telka Relax TV Rebel TV Brněnská televize Jihočeská televize Televize Ostrava R1 Morava T!P TVs Sport 5 Východočeská televize ZAK

 

Rohlasové TV programy zdarma:

 

D Dur Jazz Junior Plus Radio Wave 1 2 3 Proglas
 

 

Jedna anténa, 40 kanálů zdarma.
Neplaťte za televizi, když nemusíte

Za Českou televizi, Novu, Primu a desítky dalších kanálů i v HD kvalitě nemusíte platit. Nechte si od nás postavit (doplnit) společnou televizní anténu – a všechny tyto kanály začnete přijímat zdarma.

Je to přitom úplně jednoduché. Stačí nám jen  zavolat, napsat nebo vyplnit formulář níže – a my už pro vás vymyslíme řešení. Postavíme novou anténu, upravíme stávající… zkrátka to nějak uděláme. Abyste i vy vaši sousedé měli televizní vysílání zadarmo.